SON DAKİKA

Medya Yenigün

Avşarlar Otağ’da Buluşuyor!

Avşarlar Otağ’da Buluşuyor!
Bu haber 20 Mayıs 2018 - 11:53 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

Dünya Avşarlar Derneği Genel Merkezi Galleria festival alanında Ramazan etkinlikleri kapsamında kurmuş olduğu otağında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya, Galleria festival alanında otağımıza ziyaret etmeye davet ediyoruz diye yaptığı açıklamada, “Allah’a çok şükür bu mübarek ayda ziyaretçilerimiz eksik olmuyor ayrıca şehrin erklerinden Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü ve kıymetli eşleri, Yüreğir Kaymakamımız Fatih Genel çadırımızı ziyaret ettiler.” Dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanım Hüseyin Sözlü, eşleri Zeynep Sözlü, Sinan Gül ve eşleri ile ziyaretimizde bulundular. Sayın Yüreğir Kaymakamımızın olduğu ortamda tabi ki Ata sporumuz Atcılık ve okçuluk konuşulur. Samimi ve sıcak diyalogun yaşandığı ziyarette sayın Kaymakamımız ve değerli başkanım Hüseyin SÖZLÜ ve eşlerine Dünya Avşarlar Derneği olarak teşekkür ediyoruz.  Muhteşem bir alanda çok güzel buluşmaları yaşandığı ortam bir ay boyunca Adanalıları bir alanda buluşturmaya devam edecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA
Web Tasarım Webzagor