SON DAKİKA

Medya Yenigün

Başkan Çelikcan:

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçeyi modern ve daha yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, “Yüreğir’in yarınları için seferberiz” dedi.

Başkan Çelikcan:
Bu haber 11 Ekim 2017 - 10:26 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.

 

Kiremithane, Kışla, Tahsilli Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Çelikcan, Yüreğir’in gelişimi ve kalkınması için büyük bir gayret ile çalıştıklarını söyledi. Çelikcan, yıllardır kaderine terk edilen ve yatırım görmeyen ilçenin kendi görev süresi içerisinde büyük yol kat ettiğini belirtti.

 

Yüreğir genelinde sorunların büyük oranda çözüldüğünü ifade eden Başkan Çelikcan, “Hükümetimizin ve vatandaşlarımızın da ilgi ve desteğiyle Yüreğir’i modern ve daha yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımızın geleceği, Yüreğir’in yarınları için seferberiz” şeklinde konuştu.

 

Şehitler Orçun Kubat ve Özkan Altınok’un ailelerini ziyaret eden Çelikcan, “Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Onlar bizler için canlarını ortaya koydular. En yüksek mertebe olan şehitlik mertebesine ulaştılar. Şahadet mertebesi, bir müminin bu dünyada ulaşabileceği en son ve en ulvi makamdır. Geride kalan aileleri ise bizim için çok önemlidir. Şehitlerimizin yıldönümünde ailelerini ziyaret ederek acılarını paylaştık. Yüreğir Belediyesi olarak şehitlerimizin aileleri bizim için değerlidir. Her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Başkan Mahmut Çelikcan, Yüreğir’de yakınlarını kaybeden vatandaşlara her türlü kolaylığın sağlandığını belirterek, Yüreğirlilerin acılarını paylaşıp, sevinçlerine ortak olduklarını ifade etti.

 

file:///C:/Users/User/Desktop/321.png
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
file:///C:/Users/User/Desktop/321.png
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA
Web Tasarım Webzagor