Medya Yenigün

Bu Alem

Bu Alem
Muhsin Kehya( muhsin@medyayenigun.net )
34
06 Aralık 2018 - 17:35

Ve aslında hiç biri mutlu değil, hiç kimse nin beklentisini karşılamıyor işler ve gidişat …kimse kimseden memnun değil .. her birine göre birileri hep puşt …feys dünyası ahalisinden bahsediyorum .. mutsuzlar ve umutsuzlar .. o yüzden doğrudan ya da dolaylı şekilde ona buna siyasilere laf sokuyorlar .. anca rahatlıyorlar böylece .. bir parça mutluluk .. sahte polyannacılık.. filan işte .. oysa iyi biliyorum ,yinede mutsuzlar , memnun verici bir hayat şekline sahip değiller .. ve her birinin “ulan şu adam elime bi geçse oyardım “ diye düşündükleri bir gerçek ..
mesela ; ben bu aralar en çok Abdüllatif e kızıyorum . böyle bir dansöz kıbrağ yalancj iftiracı birini doğurmuş mu bir ana ? doğurmuştur elbette … az mı var abdüllerden orada o kirli semtte , gündüzleri ülkücü geceleri ibne puşt olan ..
nihayetinde herkes mutsuz .. artık okey oynamak ta zevk vermiyor onu da bıraktım ..
ve en önemlisi bu ibne kıbrağ siyasilerede kızmıycam .. çünkü bende artık yürüyüş şeklimi kıvırarak değişterecem … uyum kardeşim uyum … alem ibne puşt olmuş ..
aha mesela bir erkek maymunu dişi maymun üstünde görürsem o işi yaparken ..usulce sokulup o erkek maymunun taşaklarını var gücümle sıkmazsam namerdim , sırf puştluk olsun diye … dedim ya alem puşt alem ..