Medya Yenigün

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor
CANLI MAÇ SONUÇLARI

Uluslararası - Kulüpler Arası Hazırlık Maçları

İY1X2

Uluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları

İY1X2

Brezilya - Brezilya Serie A

İY1X2

İspanya - Segunda Ligi

İY1X2

Almanya - Bbl

İY1X2

Cezayir - 1.Lig

İY1X2

Sırbistan - A1 Ligi

İY1X2

Avusturya - Abl

İY1X2

Uluslararası - Aff Suzuki Kupası, A Grubu

İY1X2
1 - 0
1 - 1

Uluslararası - Africa Cup Of Nations, Qualification, Group B

İY1X2

Uluslararası - Africa Cup Of Nations, Qualification, Group C

İY1X2

Uluslararası - Africa Cup Of Nations, Qualification, Group J

İY1X2

Japonya - B.Ligi

İY1X2

Belçika - Birinci Grup B, İkinci Küme

İY1X2

Almanya - Bölgesel Ligi, Batı

İY1X2
-
-

Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey

İY1X2

Brezilya - Brezilya Serie B

İY1X2
17.11.2018

Uluslararası - E Grubu

İY1X2

Endonezya - Endonezya Futbol Şampiyonası A

İY1X2
0 - 2

Ukrayna - Fby Süper Ligi

İY1X2

Hindistan - I-Ligi

İY1X2

İskoçya - İskoçya Challenge Kupası

İY1X2

Güney Kore - Kbl

İY1X2
48 - 24
47 - 43

Çek Cumhuriyeti - Kupa

İY1X2

İsveç - Lig

İY1X2

Uluslararası - Liga Aba

İY1X2

Brezilya - Nbb

İY1X2
15.11.2018

Avustralya - Nbl

İY1X2

Çek Cumhuriyeti - Nbl

İY1X2

Polonya - Plk

İY1X2

Kolombiya - Primera A, Kapanış, Playofflar

İY1X2

Şili - Primera B, Playofflar

İY1X2
15.11.2018

Kolombiya - Primera B, Yükselme, Group A

İY1X2
15.11.2018
2 - 0
0 - 0

Kolombiya - Primera B, Yükselme, Group B

İY1X2

Slovakya - Slovakya Kupası

İY1X2

Kazakistan - Süper Lig Çıkanlar/Düşenler Playoff

İY1X2
0 - 2

- U17 Kadınlar Dünya Kupası, D Grubu

İY1X2
15.11.2018
0 - 0

- U17 Kadınlar Dünya Kupası, A Grubu

İY1X2
-

- U17 Kadınlar Dünya Kupası, B Grubu

İY1X2
-

- U19 Hazırlık Maçları

İY1X2
0 - 1

- U21 Euro Elemeleri Playoff Maçları

İY1X2

- U21 Hazırlık Maçları

İY1X2

Uluslararası - Uefa Nations League, League A, Gr. 1

İY1X2

Uluslararası - Uefa Nations League, League B, Gr. 1

İY1X2

Uluslararası - Uefa Nations League, League B, Gr. 4

İY1X2

Uluslararası - Uefa Nations League, League C, Gr. 3

İY1X2

Uluslararası - Uefa Nations League, League D, Gr. 4

İY1X2

İzlanda - Urvalsdeild

İY1X2

Philippines - Valilikler Kupası, Playofflar

İY1X2