SON DAKİKA

Medya Yenigün

Webzagor Bilişim ve Reklam Ajansı Yakında Açılıyor

Webzagor Bilişim ve Reklam Ajansı Yakında Açılıyor
Bu haber 15 Ağustos 2017 - 10:28 'de eklendi ve 586 kez görüntülendi.

Webzagor Bilişim ve Reklam Ajansı Çok Yakında Hizmet Hayatına Başlıyor.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu İstanbul İl Başkanı Semih Çakır’ın yeni şirketi Webzagor, çok yakında kapılarını açıyor. Bilişim ve Medya alanlarında çeşitli çalışmalar yapmakta olan Webzagor hedef kitlesine en kaliteli hizmeti %100 Müşteri Memnuniyeti ile sunmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Semih Çakır; 2006 yılında çıktığımız bu yolda bugüne kadar binlerce dostumuza, müşterimize en kaliteli hizmeti vermeye çalıştık. Bu alanda başarılı olduğumuzu da düşünüyorum. 2006 yılında Çakır Bilişim ve Reklam Hizmetleri olarak çıktığımız yola 2017 yılında Webzagor Bilişim ve Reklam Ajansı olarak  devam etmeye karar verdik. Çok yakında değerli dostlarımıza ve müşterilerimize yeni yerimizde hizmet vermeye başlayacağız; dedi.

Webzagor; “Web Tasarım, Web Yazılım, Reklamcılık, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Sosyal Medya Danışmanlığı, Seo Danışmanlığı, Marka Tescil ve Promosyon” alanlarında hizmet vermek üzere Eylül ayında hizmet hayatına başlamayı planlamaktadır. Şirketin web sitesine www.webzagor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

file:///C:/Users/User/Desktop/321.png
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
file:///C:/Users/User/Desktop/321.png
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA
Web Tasarım Webzagor