25 yıllık asfalt hasreti sona erdi

  Çalışmaları yerinde inceleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye mahalle sakinleri 25 yıllık hasreti sonlandırdığını söyleyerek teşekkür ettiler

25 yıllık asfalt hasreti sona erdi
05 Haziran 2017 - 09:46
 

Çalışmaları yerinde inceleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye mahalle sakinleri 25 yıllık hasreti sonlandırdığını söyleyerek teşekkür ettiler.

 

Bir süre önce 19 Mayıs, Dede Korkut ve Yunus Emre mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan merkez noktasındaki Çukurova Caddesi’nde başlatılan asfalt çalışmasını Başkan Sözlü, yerinde inceledi.

 

Sözlü’nün asfaltlama çalışmasını incelediği sırada vatandaşlar, Çukurova Caddesi’nin 25 yıldır asfalta hasret olduğunu, her gelenin yama yaparak gittiğini söyledi.

 

Kentin güney mahallelerinin hizmet noktasında bugüne kadar hak ettiği payı alamadığını ancak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte 25 yıllık yol boyu asfalt hasretinin sonlandığını ifade eden mahalli sakinleri, "25 yıldır bu yol yapılmadı. Adanalı bu hizmetleri unutmayacaktır. Teşekkür ederiz" dediler.

 

Başkan Sözlü de şehir merkezinde köklü hizmetler ve köklü problemler olduğunu, bu problemleri çözmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, "Şehrimizde yaşayan her insan Cenab-ı Allah’ın bize emaneti. Her insanımız nerede olursa olsun bizim için kıymetli, birinci sınıf hemşeridir. Büyükşehir belediye başkanı olmaktan önce iyi insan olabilmek bizim için daha önemli" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum