30 Ağustos Zafer Bayramı m1 Adana'da coşkuyla kutlandı.

Açık Hava Konseri’nde Orkestra eşliğinde seslendirilen MİLLİ MARŞLAR ziyaretçilerden büyük beğeni aldı. M1 Adana AVM’nin geleneksel 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bu yıl da zengin ve anlamlı içeriği ile Adanalılardan büyük ilgi gördü.

30 Ağustos Zafer Bayramı m1 Adana'da coşkuyla kutlandı.
02 Eylül 2021 - 14:10
Alışveriş merkezinin açık havadaki otopark alanında gün boyunca düzenlenen etkinliklerde Milli Marşlarımız ve birçok sevilen şarkıların seslendirildiği konser günün en çok ilgi gören etkinliği oldu.
30 Ağustos günü M1 Adana AVM’de gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde gün boyunca M1 Adana AVM’ye gelen tüm ziyaretçilere ücretsiz Türk Bayrağı dağıtımı yapıldı.
M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz : “ M1 Adana AVM olarak her yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Ulu önderimiz Atatürk’ün liderliğinde bu gün üzerinde yaşadığımız toprakları ve Türkiye Cumhuriyet’ini bize kazandıran en önemli zafer olan Başkomutanlık Meydan Savaşı’nın yıldönümünü anmak, bu önemli günde gerçekleştirdiğimiz anlamlı etkinlikleri Adanalılar ile paylaşmak geleneğimiz oldu.
Bu yıl daha önce Adana’da güzel bir etkinliğe imza attık. Adanalı yerel sanatçılarımızın orkestra eşliğinde seslendirdiği Milli Marşlarımız ,şarkılar ve türküleri hep birlikte dinlemek için 30 Ağustos’ta M1 Adana AVM’de bir araya geldik. Çok anlamlı ve güzel bir konseri ziyaretçilerimiz ile birlikte izledik. Açık havada AVM yönetimimizin aldığı önlemleri dikkate alan ve gerek maske kullanımı ve gerekse mesafe kurallarına uyarak sağlık açısından gereken hassasiyeti gösteren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. “ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum