ABD çakalları istedi diye de aslanlar ülküsünden dönemez!

Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Doç.Dr.Hakkı Çiftçi, “hak yolunda yürüyen Bozkurtların hükmünü terör organizatörü ABD çakalları veremez, ABD çakalları istedi diye de aslanlar ülküsünden dönemez” diye sosyal medyada tepkisini dile getirdi.

ABD çakalları istedi diye de aslanlar ülküsünden dönemez!
02 Ekim 2021 - 11:25
Ç.Ü. Öğreti Üyelerinden Doç.Dr.Hakkı Çiftçi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamasında, “1Dolarlık Fetanyahuya ve petrol bekçisi köpekleri PKK’ya yardım ve yataklık yapan, Türk düşmanlarıyla kol kola yürüyen  Pensilvanya hamisi, terör organizatörü eşkıya ABD, Ötüken Çelikli, Estergon ruhlu, Necip soylu Türk milletinin  kalesi,  İslam ahlak ve faziletiyle Türklük gurur ve şuurunun Türk düşmanlarına karşı aşı merkezi olan; İnkara karşı İmanı, Haça karşı Hilali, Batıla karşı Hakkı,Zalime karşı Mazlumu tutan kahpe düzenin  yiğit çocuklarının bucağı Ülkü Ocaklarına kimliksizler meşruiyet veremez” dedi.
Hükümsüzdür Ülkücü geçinen, ülkücülükten geçinen,  gece alem yapıp gündüz nizam düşü kuran bize benzeyenlerle bizleri karıştırmayın diye belirtten Doç.Dr. Çiftçi, paylaşımının devamında “Biz nizamı aleme ilayıkelimetullahla talip olan, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcıları ülkücüleriz.
Üstadın deyimiyle;
Allahsızın nefreti,
Namussuzun dehşeti,
Yüreksizin heybeti,
Başıboşun mihneti,
Devrimbaz'ın zulmetti,
Eyyamcının şirreti,
İnmelinin sıkleti,
Anarşistin devleti,
Komünistin illeti,
Sandığı ve tanıdığı
İslam'ın nurunu
Türk'ün altın kabında parlatan
 muhterem insanlarız…
Protestan zihniyetin menbaı, materyalist  düşüncenin maddeci emperyalizmle mücadele anlayışının ötesinde, Dahi; Kızılelma ülküsünde, gecesi de gündüzü de elde Kuran, Hedefi Turan olan nizamı alemin derdinde,  Hakkın rızasında Ülkücüleriz. Bozkurt yeleli Tanrı dağlarının aslan çocukları, köpek tasmalı, çakal duruşlu lağım faresi Olimpus dağının çocuklarının kararlarına asla boyun eğmeyecektir
hak yolunda yürüyen Bozkurtların hükmünü terör organizatörü ABD çakalları veremez, ABD çakalları istedi diye de aslanlar ülküsünden dönemez

YORUMLAR

  • 0 Yorum