marmaris tekne turları
Açıklanan listede ki isimler tercih mi , « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Açıklanan listede ki isimler tercih mi ,

Açıklanan listede ki isimler tercih mi ,
Avatar
Muhsin Kehya( muhsin@medyayenigun.net )
223
05 Ekim 2017 - 0:07

Açıklanan listede ki isimler tercih mi ,

ısmarlama mı telkin mi ?
Araştırın eskimiş ve etrafında toplanmış ülkücü beyler ..genel merkezin tavrını beğenmediğiniz için ordasınız öyle mi ?

Ee bu ne şimdi ?
Daha bekleyin bu ne ki … ham yapacak sizi bu zilliler ..kalksa hakkında ki tutuklama kararı , birde Uslu çocuk keçi sakal Emre de gelecek ..
artık para etmez Bahçeliyi kastederek drej in , hüngür hüngür salya sümük :” beni çağırmaz ki beni almaz ki ” ühü ühü ..megri megri sızlaması ..
Görev taksimi mi yaptınız hareketi bölmeye , yoksa bilmeden alet mi oldunuz .. her neyse ama genel merkeze karşı olmak , ihanet şebekesi altında toplanmak değildir .. başka partiye gitmek değildir ..
oysa genel merkeze karşı olmak iç demokrasi ile çözüm bulmaktır … mantık hak hukuk artı eylem .. nasıl bir eylem ? Örneğin genel merkezde istenilmeyenleri yumurta yağmuruna tutmak ve bunlar gibi .. ve Bahçeli ile oturmak istişare etmek .. şunu şunu istemiyoruz .. partimize artık çeki düzen verme zamanı .. namussuzlar çöreklenmiş genel merkeze … biz eskileri takviye edin şu noktaya bu noktaya .. buna hakkımız var davaya ömür verdik sayın başkanım diyecektiniz ..denediniz mi bunları .. hayır denemediniz … ayrıca bunlar için hala vaktiniz var … genel merkezde toplanın …ee birlik yok sizde , güç birliği yok.. bitmiş tükenmişsiniz bunu kabul edin .. kurnazlar .. şimdi tilkilik taktiğindesiniz .. anca gidersiniz .

rokettube
marmaris tekne turu