Medya Yenigün

Adana Türk Ocağı’ndan Vali Süleyman Elban’a ziyaret!

Adana Türk Ocağı’ndan Vali Süleyman Elban’a ziyaret!
1.071
10 Temmuz 2020 - 1:17

Türk Ocakları Adana Şube Başkanı Ömer Volkan Çiçek ve beraberindeki heyet, Valilik Karararnamesinin ardından Mardin’e atanan Vali Mahmut Demirtaş’ın yerine göreve  başlayan Vali Süleyman Elban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler.

Türk Ocakları Adana Şube Başkanı Ömer Volkan Çiçek beraberinde Başkan Yardımcısı Mustafa Halaçoğlu, Şube Sekreteri Abdullah Kılınç ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Akın Bingöl ile birlikte Valilik Karararnamesinin ardından Mardin’e atanan Vali Mahmut Demirtaş’ın yerine geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini sundular.

Türk Ocakları heyetinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Vali Elban, Türk Ocakları gibi akademik çalışmalarla, bilimsel bir bakış açısıyla topluma hizmet eden sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacın önemini vurgu yaparken, Adana ve Ülke gündemi değerlendirilerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Türk Ocakları Şube Başkanı Ömer Volkan Çiçek, heyet adına yaptığı konuşmasında, Adana Türk Ocağı’nın bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, yüce Türk Devletinin her ne olursa olsun yanında olacağını belirtti.

Hayırlı olsun dileklerinden sonra Adana Türk Ocağı Şube Başkanı Çiçek, Adana Valisi Elban’a büyük Atatürk’ün Adana Türk Ocağı ziyaretinde Şeref defterine yazdığı Metnin olduğu bir tablo hediye etti.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar