Medya Yenigün

Adana’da şehit aileleri iftar yemeğinde buluştu

Adana’da Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verildi.

Adana’da şehit aileleri iftar yemeğinde buluştu
279
28 Mayıs 2017 - 13:37

 

Kentteki şehit aileleri ve gazilerle birlikte protokol üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ı tarafından organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldi. Anemon Otel’de verilen yemeğin açılışında konuşan Vali Mahmut Demirtaş, şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar yemeğinde bulunmaktan büyük onur ve gurur duyduğunu söyledi.

 

Şehit aileleri ve gazilerin Türkiye’nin en onurlu insanları olduğunu söyleye Demirtaş, “Gözlerini kırpmadan şehit ve gazi olan kişilerin aileleriyle buluşmak bizim için gururdur. Şehitlerimiz Peygamber Efendimize komşu oldular. Darısı bizlere. Sizlerin bütün sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Sizler bu ülkenin en onurlu insanlarısınız. Ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Asla yalnız değilsiniz. Tekrar Ramazan ayınız mübarek olsun” diye konuştu.

 

Daha sonra Vali Mahmut Demirtaş, AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Necdet Ünüvar ile birlikte yemeğe katılan ailelerin masalarını ziyaret etti. Programa, kent protokolü, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, davetliler, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

 

ankara web tasarım | eşya depolama | kocaeli escort