marmaris tekne turları
Ali Koç, HDI Sigorta’dan sponsorluk sözü aldı! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Ali Koç, HDI Sigorta’dan sponsorluk sözü aldı!

Ali Koç, HDI Sigorta’dan sponsorluk sözü aldı!
12
26 Ekim 2020 - 3:05

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurul Üyeleri ve Erkek Voleybol Takımı; HDI Sigorta’yı ziyaret etti. Sarı-lacivertlilerin 1 numarası, HDI Sigorta’dan sponsorluk sözü aldı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeri ile Erkek Voleybol Takımı; isim sponsoru HDI Sigorta’yı ziyaret etti. HDI Sigorta Genel Müdürlüğü’nde yapılan etkinlikte; HDI Sigorta acentaları ve çalışanları da yer aldı…

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ile sarı-lacivertlilerin 1 numarası Ali Koç işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirirken törende; iki taraf da birbirlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe HDI Sigorta Başantrenörü Erkan Toğan ve Kaptan Ulaş Kıyak; Ceyhan Hancıoğlu’na sezonun başında kazanılan Şampiyonlar Kupası’nın maketini armağan etti…

Yapılan bu jest karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen HDI Sigorta Genel Müdürü, “Müthiş bir sürpriz. Ne diyeceğimi bilemedim. HDI Ailesi olarak çok gururlandık” ifadeleri kullanırken Ali Koç, “Siz de sponsorluk verirsiniz” demesi eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Sponsorluk sözünü veren Hancıoğlu, “Bunun ardından sponsorluk da gelecek” dedi. İkili arasında yaşanan bu diyalog gülüşmelere neden oldu. Keyifli bir havada yapılan etkinlik, fotoğraf çekimiyle son buldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, fotoğraf makinesini alıp bol bol fotoğraf çekti. Deklanşöre birçok kez basan sarı-lacivertlilerin 1 numarası selfie çekmekten de geri kalmadı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    rokettube
    marmaris tekne turu