marmaris tekne turları
Apple’dan sürpriz yeni iPad erken tanıtılacak! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Apple’dan sürpriz yeni iPad erken tanıtılacak!

Yeni iPad’lerin ne zaman tanıtılacağı belli olmuş gibi görünüyor. Samsung tarafında hamlelerin ardı ardına gelmesi, Apple’ı harekere geçirmiş durumda.

Apple’dan sürpriz yeni iPad erken tanıtılacak!
624
18 Mart 2017 - 11:29

Apple’ın bu yıl üç yeni iPad modeli tanıtması bekleniyor. Bu modellerin 10.5 inçlik çerçevesiz iPad Pro, 12.9 inçlik yeni iPad Pro ve 9.7 inçlik iPad Pro olma ihtimali yüksek. Fakat yeni iPad’lerin ne zaman tanıtılacağı konusundaki belirsizlik sürüyor.

iPhone 8 bileşen fiyatları netleşiyor

Bir kaç gün önce MacRumors tarafından ortaya atılan 20 Mart haftasında yeni iPad’ler için tanıtım yapılabileceği iddiası henüz tazeliğini korurken Apple’dan etkinlik ile ilgili davetiye gelmemesi Apple’ın basın bildirisi şeklinde bir iPad modelini tanıtabileceği dedikoduları gündeme getirmişti.

3 farklı model tanıtılacak

Şu anda mevcut 12.9 inçlik modelde tedarik sıkıntıları yüzünden sevkiyatların ertelenmesi yeni iPad Pro’ların tanıtım ve satış tarihlerinin geçikeceği iddialarını doğruluyor. Bugün Japon blog Macotakara tarafından yapılan habere göre Apple gelecek hafta sadece 9.7 inçlik iPad Pro 2’yi tanıtacak. Yeni iPad’de tasarım değişikliği beklemeyen siteye göre Apple bu modelde A10X işlemci kullanacak.

İLGİLİ HABERiPhone 8'in fiyatı ne kadar olacak?iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak?

rokettube