marmaris tekne turları
Avcı, Güven tazeledi! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Avcı, Güven tazeledi!

Avcı, Güven tazeledi!
68
27 Eylül 2020 - 11:18

Mevcut İl Başkanımız Sn. Bünyamin AVCI, Adana 13. Olağan İl Kongremizde yapılan seçim sonucunda güven tazeledi. Hayırlı olsun.

MHP ADANA İl Başkanlığı paylaştı: 26 Eylül 2020 Cumartesi

MHP Adana İl Başkanlığı Kongresi’nde mevcut il başkanı ve eski il Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun seçiminde Bünyamin Avcı, güven tazeledi.

MHP Adana İl Kongresinde mevcut il başkanı ve eski il Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun seçime giderken Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapıldı

MHP Delegelerinin ve MHP ve AK Partili milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay da katıldığı Kongre Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin divan başkanlığını MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yaptı.Yalçın, MHP’nin 13. Olağan Kongresi’nin 14 Mart 2021’de Ankara’da düzenleneceğini anımsattı.

Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın burada yaptığı konuşmada 45 günde 800’ü aşkın il ve ilçe kongresini olgunluk, vakar ve hareketin muhabbetine yakışır bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirten Yalçın, “Dolayısıyla arta kalan ve az sayıdaki ilçelerimizi en kısa zamanda tamamlayıp il kongresini gerçekleştirerek, 14 Mart büyük kurultayına hazır hale geleceğiz. Bugüne kadar 18 ilimizin kongresi bitti. ” dedi.Daha sonra çift liste halinde yapılan seçimde Bünyamin Avcı 362 oy alarak yeniden il başkanı seçilirken, Mustafa İzgioğlu ise 220 oyda kaldı.

 

rokettube