Medya Yenigün

Avşarlar Başkan Bayrak’ı ziyaret ettiler!

Avşarlar Başkan Bayrak’ı ziyaret ettiler!
1.937
16 Haziran 2020 - 15:33

Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya ve Dadaloğlu Avşarlar Dernek başkanı Tufan Tunç ile Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’a nezaket ziyareti yaptılar.

Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya ve Dadaloğlu Avşarlar Dernek başkanı Tufan Tunç, Avşarların en yoğun olduğu Sarız ilçe Belediye Başkanı Baki Bayrak’ı ziyaret edip çalışmalar için teşekkür, yapacağı güzel çalışmalar içinde kolaylıklar dilediler.

Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya ziyaret ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Bizim düsturumuz “Biz Birlikte Büyük Bir Aileyiz” felsefesi ile aile büyüklerimizin çizmiş olduğu yolda yürümeye, Sarız’ımız için yapılabilecek her türlü çalışmada Sivil Toplum kuruluşları olarak başkanımız ve ekibinin yanında olmaya gayret edeceğiz.

Bizler siyasetin dışında STK temsilcileri ve yöneticileri toplumun nabzını, isteklerini ilgili mercilerle paylaşarak dile getirip yapabileceğimiz oranda destek olmak için çalışıyoruz,  çalışmaya devam edeceğiz.

Çok yakında Dünyanın dört bir yanında bulunan hemşehrilerimiz ile Ankara’da büyük buluşmalar ile bir araya gelecek, Sarız ve köylerimizin geleceğinin güzel olması, cazibe merkezi olabilmesi için çalışmalar yapacağız.

Sarız Belediye başkanım Baki Bayrak beyi biraz daha rahatlamış ve işin kontrolünü eline almış görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Program ve hedeflerini Sarız ve köylerimiz için olumlu bulduğumuz başkanıma hassasiyetleri ve göstermiş oldukları misafirperverlinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Dadaloğlu Avşarlar Derneğimiz ve Dünya Avşarlar Derneği olarak her zaman Türk Milletinin hizmetinde olmaya gayret edeceğiz.

Dünyanın dört bir yanında ikamet eden kardeşlerimiz ile “Kardeşler Buluşuyor” sloganı ile buluşmaya devam edecek, tarihi kongreler ve kültürel faaliyetler ile  dostlarımız arkadaşlarımız ve akrabalarımız ile bir araya gelmeye devam edeceğiz. Dünyanın hemen hemen her bölgesinde yaşayan Avşar soylu, 24 oğuz boyundan bütün kardeşlerimiz ile kenetlenmek ve geleceğe daha güvenli yürüyebilmek adına bizim düsturumuz ve felsefemiz,  Biz Birlikte Büyük Bir Aileyiz diye belirtti.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar