Bakan Koca: 'Toplam 68 yaralımız var'

Düzce’de meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremle ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Toplam 68 yaralımız var. Ağır yaralımız dışında diğer vatandaşlarımızın genel durumları iyi” dedi.

Bakan Koca: 'Toplam 68 yaralımız var'
23 Kasım 2022 - 13:11
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti grup toplantısı öncesi Düzce'de meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremle ilgili açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar toplam 68 kişinin yaralandığını belirten Bakan Koca, “Yaralılarımızdan birisinin durumu ağır. Entübe durumda ve solunum cihazına bağlı. Birinci kattan düşmüş. Afganistan uyruklu. 28 yaşında bir kişi. Beyin kanaması var. Toparlayabileceğini umuyoruz. Toplam 68 yaralımız var. Yaralıların 26'sı hastanede yatış yapılarak takip ediliyor. Ağır yaralımız dışında diğer vatandaşlarımızın genel durumları iyi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sezgin hunca
    5 gün önce
    Benim Piskolojim Geçen hafta babam anem kardeşim ve ben kimlik için fotoğrafcıda fotoğrafa 300 tl üçret ödedik. kardeşim ınstegramda 'dijitalabc' diye bir site bulmuş 4 kişinin dijital fotoğraf yapımı 40 tl fotoğrafcıya 20 tl baskı parası ettim 60 tl bu ekonomik zorlukta nerde bizim 240 tl miz. Hiçmi vijdan yok.........