Balkan Türklerinden Hıdırellez şöleni!

Adana Balkan Türkleri Derneği Başkanı Aziz Sağıroğlu, 22 Mayıs 2022 tarih Pazar günü saat 11.00’de düzenlenecek 30.Geleneksel Hıdırellez Şölenine vatandaşları davet ederken programa katılacak misafirleri açıkladı.

Balkan Türklerinden Hıdırellez şöleni!
20 Mayıs 2022 - 11:47
30.Geleneksel Hıdırellez Şöleni 22 Mayıs 2022 tarih Pazar günü saat 11.00’de Mimar Sinan açık hava tiyatrosu ve Bacardi tesislerinin yanında yapılacağını belirten Adana Balkan Türkleri Derneği Başkanı Aziz Sağıroğlu, katılımcılar ve sanatçılar ile alakalı açıklamasında, “Adana Balkan Türkleri Derneği olarak düzenlediğimiz 30.Geleneksel Hıdırellez Şöleni ve Balkan Rumeli Sanatçımız Faruk Yılmaz konserimize Bulgaristan dan Katılacak olan Misafirlerimizden Sezgin Mehmed - Hak ve Özgürlükler Hareketi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Haskovo Milletvekili,  Pavlin Krıstev - Kırcali Milletvekili
3. İmren Mehmedova - Tırgovişte Milletvekili,  Eşref Eşrefov - Omurtag Belediye Başkanı ve Değerli Heyeti katılacak.” Diye söyledi.
Başkan Sağıroğlu, açıklamasının devamında “30.Geleneksel Hıdırellez şölenimizde hep birlikte Aileniz ile birlikte katılmanız Bizlere Güç katacaktır, Şölen Alanında Mangal yakmak serbesttir, ayrıca alanda Yemek İkramı yapılacaktır.” Diye davette bulundu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum