Başarıların devamını diliyorum!

Medya Yenigün Gazetesinin imtiyaz sahibi Hüseyin Karabulut' a 21 yılını doldurduğunu öğrendim

Başarıların devamını diliyorum!
08 Nisan 2021 - 00:07

Medya Yenigün Gazetesinin imtiyaz sahibi Hüseyin Karabulut' a 21 yılını doldurduğunu öğrendim. Yayın kuruluşundan bu yana gerek Adana ve gerekse bütün dünya'ya sesini duyuran bir gazetenin imtiyaz sahibi olması okuyucularını ziyadesiyle mutlu etmiştir.Dile kolay; 21 yıl geride kaldı, ama şimdi? Yükü daha ağırlaştı, çünkü ülke büyüdükçe sorunlarda büyüyor değil mi?

Kıymetli meslektaşım
Hüseyin Karabulut

ise; Öncelikle istihdam ve sonrası ilkelli yayın yapmak ve ülkemizin insanlarına "gören göz ve haykıran ses" olmayı başarmıştır.


Karabulut; ilkelli yayın çizgisinden asla ve asla doğruluktan şaşmamıştır ve her zaman halkının yanında "iki günü denk olan ziyandadır" ilkesini benimseyen bir yayın çizgisini hedeflemekte ve her zaman halkının haykıran ses olmayı kendisine "namzet edinmiş bir şahsiyettir."Gazetecilik dürüstlük haklıyı ve haksızın üzerine gide bilen ve onların haklarını savunan ilkelli bir gazete, oda "Medya Yenigün Gazetesi"nden başkası değildir.Bu gazete hiç bir zaman "asparagas" yayına yer vermemiş ve vermiyecekte! Hani dedik ya; "gören göz ve haykıran ses" olmayı kendisine Şiar edinen ilkelli bir gazete olduğunu söylemekte yarar görmekteyim.

Hüseyin Karabulut ve ekibine başarıların devamını diliyorum!

YORUMLAR

  • 0 Yorum