Başkan Bener, Adana kötü yönetiliyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret edip gündemi değerlendirdiler

Başkan Bener, Adana kötü yönetiliyor!
08 Nisan 2021 - 16:31
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret edip gündemi değerlendirdiler.

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener ve beraberinde Başkan Yardımcısı Alparslan Karaca ile Ahmet Süleyman Kocahan Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Karabulut ve yayın kurulumuzu ziyaret ettiler. Gazetemizin 21.yılını kutlayan MHP Seyhan İlçe Başkanı Bener ve beraberindeki heyet, Gazetecilerin sorunlarının çok olduğu dönemimizde her zaman Medya camiasının yanında olmaya çalışacağız dediler.

KENT MEYDANI MI, İŞ MERKEZİ Mİ?

MHP Seyhan İlçe Başkanı Bener, Adana gündemini değerlendirdiği ziyarette “Belediye Meclis Üyelerimiz bu konuda uyarılarına rağmen  maalesef Adana doğru yönetilmiyor, Seyhan’da bir önceki dönem Şimdi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın başlattığı Kent Meydanı adı altındaki İş Merkezi mi, Meydan mı? Zeydan mı? Adına ne diyeceğimiz bilemediğimiz inşaatların durumu bile belirsiz.” Dedi.

EMEKÇİLERE MOBBİNG UYGULUYORLAR!

Bizim siyaset anlayışımızda gevşeklik, laubalilik, dedikodu, fitne, fesat, birbirini beğenmemek, rastgele laf söylemek yoktur diyen Başkan Bener, “2019 seçimlerinden önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dahil Adana Büyükşehir Başkanı Zeydan Karalar, emekçilerin ekmeğiyle oynamayacağız diyerek verdikleri söz şu an bile kulaklarımızda çınlıyor. Bizim siyaset anlayışımızda gevşeklik, laubalilik, dedikodu, fitne, fesat, birbirini beğenmemek, rastgele laf söylemek yoktur. Çalışan emekçi kardeşlerimize “Bankamatikçi” yaftası vurup ekmeğinden ettiler, yetmez gibi çıkarılmayıp görevinin başında olan emekçilere Mobbing uygulayıp taciz ve en ücra köşelere sürdüler.” Diye belirtti.

ADANA KÖTÜ YÖNETİLİYOR!

Adana yönetilemiyor diyen Başkan Bener, “Bu güne kadar seçilenler 2 yıllık süre zarfında kalıcı hizmeti bırakın sorun olmaya devam ediyorlar. Kendilerce hizmet adı altında değerlendirmeler yapmalarına rağmen gözle görünür elle dokunulur bir hizmete tanık olamadık. Kaldı ki; en bariz örneği bu günlerde trafiğin yoğun olduğu günler seçilerek ağaç budama yapılarak sürücülerin tepkilerine tanık oluyoruz. Çok şükür yollarımız yamalanıyor, saymaya kalktığımızda İlçemiz dahil CHP, propaganda döneminde, "martın sonu bahar" ve "derman belediyeciliği" sloganlarıyla vatandaşlara sesleniyorlardı. Evet bahar gelecek diye yola çıktılar, vatandaşa kışı yaşatıyorlar.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum