Başkan Bener, Karalar'a Adanalılar Yörük Şamarı vurmaları yakın!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Yörük Çadırının giriş çıkışlarının kazılıp mobbing uygulanmasına tepki göstererek Adanalıların senin ensene “Yörük Şamarı” vurmaları yakın, bu hesap sorulacak” dedi.

Başkan Bener, Karalar'a Adanalılar Yörük Şamarı vurmaları yakın!
09 Temmuz 2021 - 16:23
MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Yörük Çadırının etrafının kazılması ve mobbing uygulanmasının karşılığını mutlaka alacaktır diye belirttiği tepkisinde “Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan yine düşmanca, kindarca davranış. Şaşırdık mı? Tabi ki hayır.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hukuk devleti olduğunu unutup, Muz cumhuriyetinin belediye başkanı olduğunu sanıyor. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Emlak İstimlak Daire Başkanlığı’nın Devlet İhale Kanunun 2886 sayılı tebliğine göre Türkmenbaşı Bulvarı park içi yapılan kiralama sözleşmesini fesih ediyor. Fakat Türk Adaleti yürütmeyi durdurma kararı verince kepçelerle etrafını kazarak, kendince yıldırma politikası yapıyor.” Diye belirtti.
Biz biliyoruz Karalar’ın Türk ve Türk Kültürüne düşman olduğunu diyen Başkan Bener, açıklamasının devamında “Yörük Türkmen çadırının ne demek olduğunu? Bu çadırlar da Türk Toy’unun toplandığını ve bugün oturduğu makamın bu çadırlarda kurulan Türk Devletleri’nin devamı olduğunu bilemez. Sosyalist ve Faşist kafası Türk’ü bilmez, Türk töresini bilmez, hele Türk Çadırını hiç bilmez.
Sorsanız “Atatürkçüyüm“ der. Türk’ü tanımayan, Türk Töresini bilmeyen nerden “Atatürkçü” oluyormuş beyefendi! Kendine gel Zeydan Karalar, Adanalıların senin ensene “Yörük Şamarı” vurmaları yakın. Bu hesap sorulacak Zeydan denen Karalar’dan!!

YORUMLAR

  • 0 Yorum