marmaris tekne turları
Başkan Çelikcan Bayram Boyunca Vatandaşlarla İçiçe Oldu « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Başkan Çelikcan Bayram Boyunca Vatandaşlarla İçiçe Oldu

Başkan Çelikcan Bayram Boyunca Vatandaşlarla İçiçe Oldu
236
04 Eylül 2017 - 14:20

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Kurban Bayramı coşkusunu ve sevincini vatandaşlarla çeşitli etkinlikler yaparak paylaştı. Huzurevini ziyaret edip orada kalan vatandaşların kurban bayramını kutlayan Başkan Çelikcan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Seyhan Huzurevi’ni ziyaret edip orada kalan vatandaşlarla da bayramlaşıp sohbet eden Başkan Çelikcan hastane ziyaretleri de gerçekleştirip orada yatan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu. Orada yatan çocuklara bayram hediyesi verdi.

Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik ile birlikte Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezinde AK Parti Teşkilatı ile bayramlaşma programına katılan Başkan Çelikcan Jandarma Bölge Komutanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.

Bayramların, milli ve dini duyguların inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği günler olduğunu belirten Başkan Çelikcan ”Bu Kurban Bayramını da  vatandaşlarımızla birlikte geçirdik. Onlarla bayramlaştık, sohbet ettik. Büyüklerimizin ellerinden öptük. hasta ziyaretleri gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

rokettube
marmaris tekne turu