Başkan Çelikcan vatandaşın sofrasına konuk oluyor

  Yavuzlar Mahallesi’nde 2 çocuğu ile birlikte yaşayan Çiğdem Kaydul’un evine misafir olan ve onlarla iftar yapan Başkan Çelikcan, çocuklara da bayramlık hediye etti

Başkan Çelikcan vatandaşın sofrasına konuk oluyor
06 Haziran 2017 - 09:58
 

Yavuzlar Mahallesi’nde 2 çocuğu ile birlikte yaşayan Çiğdem Kaydul’un evine misafir olan ve onlarla iftar yapan Başkan Çelikcan, çocuklara da bayramlık hediye etti. İftar sonrası eşi vefat eden Hatice Çelik’in evine uğrayıp birlikte çay içtiler. Aileler ziyaret için Mahmut Çelikcan ve eşine teşekkür ettiler.

 

Ramazan ayının, manevi bir çok güzelliklerin bir arada yaşandığı, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olduğunu belirten Başkan Çelikcan, "Ramazan dini açıdan taşıdığı önemle birlikte müminler arasında İslami açıdan ayrı bir önemi vardır. Sosyal açıdan da yardımlaşmanın ve dayanışmanın yüksek olduğu bir aydır. Biz de bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Akşamları verilen sokak iftarları ile vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onlarla sohbet ediyoruz. İstek ve taleplerini dinliyoruz. Evlerine misafir olup çaylarını içiyoruz. Ramazan sevincini, coşkusunu birlikte yaşıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayını vatandaşlarımızla birlikte geçiriyoruz" şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum