marmaris tekne turları
Başkan Dolgun Memuru Masada Satanlara Sert Çıktı « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Başkan Dolgun Memuru Masada Satanlara Sert Çıktı

Başkan Dolgun Memuru Masada Satanlara Sert Çıktı
218
05 Eylül 2017 - 13:43

Türkiye Kamu Sen Adana İl temsilciliği tarafından Her yıl geleneksel hale getirilen Bayramın son günü Bayramlaşma oldukça kalabalık geçti.

MHP Adana il Başkanı Sertan Duran,MHP Seyhan ilçe yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediyesi Bürokratları Şube Başkanları ve üyelerin katıldığı bayramlaşmada konuşan Türkiye Kamusen Adana İl Temsilcisi Selahattin Dolgun, Önce Misafirlerin Bayramının kutladı sonra sorunlara değindi.

Geçtiğimiz ay yapılan toplu sözleşmelere değinen Başkan Dolgun, hezimetle sonuçlanan Toplu sözleşmenin ardından yetkili konfederasyona seslenerek, “258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun” dedi.

“7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, çark ettiniz?” diye soran Dolgun “Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak” ifadelerini kullandı.

“Üyeleriniz dahi size ateş püskürüyor” diyen Başkan Dolgun , “Artık hiç kimse sizin yükünüzü çekmeyecek” dedi.

Başkan Dolgun konuşmasında “De ki, ” Elimizden gelen, gücümüz budur.” eyvallah.Yalan rüzgarı son hız. 258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun.

Eskileri saymayı bırakın, bu dönem kaç kazanımınız var, onu söyleyin. Çıkın tüm memur ve emeklilerden, tüm 4-B, 4-C’lilerden özür dileyin.

7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, bir anda 180 derece çark etmek zorunda kaldığınızı açıklayın.Bunca, 5 milyon, insanı aldatmayın.

Ne kadar yandaş tv varsa gezip, yalan rüzgarını, tüm insanların aklıyla alay edercesine, estirmeyin. Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak.

Görün ki, bazı yöneticileriniz, yüzbinlerce üyeniz dahi size ateş püskürüyor,zerre izan sahibi hiç kimse artık sizin yükünüzü çekmeyecektir.

İnsan iradesi herşeye rağmen sahip olunacak bir meta değildir.Kendi şahsiyetine saygı insan olmanın temelidir.İşte, bu saygı sonunuz olacak.

Siz, geçmişten bugüne ortaya koyduğunuz tüm gayri ahlaki, zigzaglı duruşla, bu saygıyı yerle bir ettiniz.Emin olun kimse size mahkum değil.

Artık, sizin için gereken en önemli duruş, insana saygınızı göstermek, doğruyu söyleyebilmek erdemini açıkça ortaya koyabilmeniz olacaktır.

Buradan her bir arkadaşıma da, ilkeli olmalarını tavsiye ediyorum.Korkmayın, emin olun korkutanlar, asıl korkaklardır, kimseden korkmayın. Dedi.

rokettube
marmaris tekne turu