marmaris tekne turları
Başkan Girgeç’ten Ek dersler ile alakalı açıklama! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Başkan Girgeç’ten Ek dersler ile alakalı açıklama!

Başkan Girgeç’ten Ek dersler ile alakalı açıklama!
5
27 Eylül 2020 - 3:13

Türkiye Kamu-Sen Adana İl Başkanı Durdu Mehmet Girgeç, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın Ek dersler ile alakalı açıklamasını duyurdu.

Türkiye Kamu-Sen Adana İl Başkanı Durdu Mehmet Girgeç, Sosyal Medyada yaptığı paylaşımda Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın Ek dersler ile alakalı açıklamasını kamuoyuna duyurdu.

Ek dersler ile alakalı paylaşım:

Bu akşam Cnntürk’te Hande Fırat’ın konuğu olan Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk; ek ders ücretleriyle ilgili soruya “Ek ders ücretlerini tabii ki alacaklar!” diye cevap verdi.

Bu söylem, “Yüz yüze eğitimde olduğu gibi tüm öğretmenlerimizin hazırlanan haftalık ders çizelgelerindeki maaş karşılığı dersleri ve ek dersleri üzerinden herhangi bir şarta bağlı olmaksızın ücretleri eksiksiz ödenecek.” açıklamasıyla desteklenirse bir anlam kazanacaktır.

Sayın Ziyas Selçuk programda “Öğretmenlerimizde çok büyük gayret görüyorum, uzaktan eğitimin yüz yüze eğitimden daha zor olduğunu biliyoruz, daha büyük emek harcıyorlar, hepsine teşekkür ediyorum.“ diye konuştu. Asıl teşekkür, meslektaşlarımızın Hak Ve Gelir Kaybına müsaade etmemek olacaktır. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan

rokettube