marmaris tekne turları
Başkan Kocaispir: ‘’Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun’’ « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Başkan Kocaispir: ‘’Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun’’

Başkan Kocaispir: ‘’Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun’’
238
27 Ekim 2019 - 11:10

”Bir Ve Beraber Olursak Bütün Engelleri Aşarız”

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Cumhuriyet Bayramının yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda ”Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ”Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” ilkesi ile kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü kutluyorum.” diyerek Cumhuriyetin, Türk Milletinin büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği kurtuluş mücadelesinin eseri olduğunu belirtti.

”Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkeleri etrafında bütünleştiğimizde, hiç bir güç bize engel olamaz” diyen Başkan Kocaispir ”Kurtuluş Savaşı, milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Cumhuriyet; erdem, insana verilen değer, millet egemenliğinin yönetime yansıması ve millet iradesidir.

Şartlar ne olursa olsun, tarihe geçen bir istiklâl mücadelesiyle kurduğumuz, cumhuriyetle taçlandırdığımız devletimize yönelik her türlü tehdidin üstesinden gelecek güce, imkana ve kararlılığa sahibiz. Bunu tüm dünyaya Barış Pınarı Harekatı ile bir kez daha gösterdik. Cumhuriyetimizin 96. yılında, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere onun silah arkadaşlarına, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi milletçe şükran ve minnetle anıyoruz. ”Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun”.” şeklinde konuştu.

rokettube
marmaris tekne turu