marmaris tekne turları
Başkan Sağıroğlu, hizmet binamızı genişletiyoruz! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Başkan Sağıroğlu, hizmet binamızı genişletiyoruz!

Başkan Sağıroğlu, hizmet binamızı genişletiyoruz!
9
20 Eylül 2020 - 0:50

Adana Balkan Türkleri Derneği Başkanı Aziz Sağıroğlu, Düğün Nişan Mevlit Ve Taziye evi amaçlı olarak Dernek hizmet binasını genişletme çalışmasını başlatırken, çatı yenilenmesi ile izolasyon çalışmalarına devam  ediyoruz diye açıklamada bulundu.

Adana Balkan Türkleri Derneği Başkanı Aziz Sağıroğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda “Adana Balkan Türkleri Derneğimiz üyeleri ve Camiamızın hizmetinde çok kullanılmak üzere çok amaçlı iyi günde ve kötü günlerinizde (Düğün Nişan Mevlit Ve Taziye evi amacı) kullanılmak üzere Derneğimizin Arka bahçesini binamıza ekleyerek büyük salon çalışmamız başlatılmıştır. Bugün Temeli atıldı Allah nasip eder her hangi bir problem olmaz sa 1 ay içinde Salonumuzu tamamlayacağız. Camiamıza  Hayırlı olsun. Hep birlikte sizlerin desteği ile en iyisini sizlere sunacağız. Emeği geçen herkese Teşekkür ederim.” Dedi.

Başkan Aziz Sağıroğlu, derneğimizin genişletme çalışmasının dışında mevcut hizmet binasının çatısı ile çalışma yaptığından bahsettiği paylaşımının devamında, “Camiamızın hizmetinde kullandığımız Dernek Binamızın Çatısının Yenilenmesi ve izolasyon çalışmamızı tamamladık. Akabinde Dernek Binamızın İç ve Dış bakım onarımını bitirdik

Hep birlikde sizlerin desteği ile en iyisini sizlere sunacağız.” Diye belirtti.

rokettube