Başkan Sancak, transferdeki son durumu açıkladı!

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak ve Teknik Direktör Samet Aybaba’nın Balotelli transferi konusunda yaptıkları açıklamaların ardından İtalya spor basınında geniş yer kapladı.

Başkan Sancak, transferdeki son durumu açıkladı!
09 Haziran 2021 - 16:05 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 13:35
Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak, transfer konusunda spor basınına yaptığı açıklamada,  Süper Lig'de üst sıraları hedefliyoruz bundan dolayı transfer gündemleri ile ilgili ise Gomis, Balotelli ve Welbeck'in listemizde Gomis'in kendileri için Türkiye'ye gelmediğini ancak transfer görüşmesi yapacaklarını belirten Sancak, Lukas Podolski ile ilgilenmediklerini belirtti.
Başkan Murat Sancak, Badou Ndiaye ve Metehan Mimaroğlu transferlerinden vazgeçtiklerini belirttiği açıklamasının devamında, "Badou NDiaye ile anlaşmıştık ama Adana Demirspor ve Murat Sancak mevzu olunca ücretler bir anda arttı ve transferden vazgeçtik. Altınordu'dan Metehan Mimaroğlu'na Altınordu 10 milyon TL isteyince ondan da vazgeçtik." Diye söyledi.
Başkan Murat Sancak’ın ilgilendiğini belirttiği transferi konusunda en çok konuşulan futbolculardan arasında bulunan Balotelli duyumlara göre Adana’da olduğu iddia edilirken, bu oyuncunun transfer haberleri İtalya spor basının geniş yer kapladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum