"Bayram Adalet ve Barış Getirsin"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak Adanalıların Ramazan Bayramını kutladı

"Bayram Adalet ve Barış Getirsin"
24 Haziran 2017 - 14:00
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak Adanalıların Ramazan Bayramını kutladı. Mesajında kardeşlik, özgürlük ve yaşanası bir ülke için çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceklerini ifade eden Çetin, “Ülkemiz, barış ve adalete her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçiyor. Ramazan bayramının ülkemize hak, adalet ve barış getirmesini diliyorum” dedi.

ÇETİN: BAYRAM ADALET VE BARIŞ GETİRSİN

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Adanalıların bayramını kutlayan Çetin, Ramazan Bayramının Türkiye’ye adalet ve barış getirmesini diledi. Kardeşlik, özgürlük ve yaşanası bir ülke için çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceklerini ifade eden Çetin, “Ülke olarak birbirimize daha sıkı sarılmaya, kardeşçe yaşamaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. İhtiyacımız olan birlik ve beraberlik duygularımızın açığa çıkması için bayramlarımız en güzel vesiledir. Zulüm baskı ve zorbalığın son bulduğu, herkesin demokrasi, hukuk, adalet, özgürlük ve barışa kavuştuğu günlerin gelmesini temenni ediyorum. Bu duygular içinde, Çukurova halkımızın, Adanalımızın ve tüm Türkiye’nin bayramını kutluyor, bayramın, sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum