marmaris tekne turları
Bebeğini emzirmeye giderken unuttuğu çantası fünyeyle patlatıldı « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Bebeğini emzirmeye giderken unuttuğu çantası fünyeyle patlatıldı

Adana’da İl Emniyet Müdürlüğü binasının karşısında, bebeğini emzirmeye giden bir kadın tarafından unutulan şüpheli çanta, polisi alarma geçirdi.

Bebeğini emzirmeye giderken unuttuğu çantası fünyeyle patlatıldı
362
20 Temmuz 2017 - 10:04

Bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatılan çanta boş çıktı.

 

Edinilen bilgiye göre, olay, saat 14.30 sıralarında Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi’nde bulunan Adana Emniyet Müdürlüğü binasının karşısında meydana geldi. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın bebeğini emzirmek için emniyet müdürlüğünün karşısında bulunan bir binaya girdi. Bu sırada kadın, çantasını yol kenarında unuttu. Yol kenarına bırakılan çantadan şüphelenen vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, şüpheli çantanın etrafına güvenlik şeridi çekerek bomba imha uzmanlarından yardım istedi. Emniyet müdürlüğüne çıkan yollar da yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Bomba imha uzmanları, yaptıkları incelemelerin ardından çantayı fünye ile patlattı.

 

Çantanın boş olduğunun anlaşılması ile birlikte rahat nefes alındı. Bu sırada, bebeğini emziren kadın olay yerine gelip ’çanta benimdi’ diyerek polis ekiplerine olayı anlattı. Kapatılan yolun tekrardan yaya ve araç trafiğine açılması ile birlikte durum normale döndü.

rokettube
marmaris tekne turu