Bekir Çınar unutulmadı!

Spor Toto Süper Lig'in 2.haftasını lideri Adana Demirspor 3.haftada deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe müsabakası hazırlıklarına başlarken, Kulüp sosyal medya hesabından 16 Ağustos 2010 tarihinde vefat eden başkan Bekir Çınar’ı anma mesajı yayınlandı.

Bekir Çınar unutulmadı!
17 Ağustos 2022 - 05:35
Spor Toto Süper Lig’in 2.haftası lideri Adana Demirspor 3. Haftada deplasmanda 22 Ağustos Pazartesi günü saat 21:45'te karşılaşacağı Fenerbahçe karşılaşması hazırlıklarına başlarken, ilk iki karşılaşmada diri futboluyla rakiplerini sahaya gömen Mavi Lacivertli takım İstanbul’a iddialı olarak gidecek.
Geçen sezon her iki  takımın yaptığı mücadelede Adana Demirspor kendi sahasında 1-0 yenilirken ikinci devrede Fenerbahçe’yi kendi evinde 2-1 skorla yenmişti.
Adana Demirspor sosyal medya hesaplarında eski başkanlarından Bekir Çınar’ı vefatının 12. yıl dönümü dolayısıyla yaptıkları açıklamada Adana Demirspor için çok büyük fedakarlıklar yapan ve emek harcayan unutulmaz başkanımızı saygıyla anıyoruz. Aramızdan ayrılışının 12. yılında tüm camiamıza sabır dilerken, merhum başkanımızı unutmayacağımızı bir kez daha yineliyoruz.
16 Ağustos 2010 tarihinde vefat eden başkan Bekir Çınar, 2009 yılında Adana Demirspor başkanı olmuş ve bu görevi 1 yıl süreyle yürütmüştü. Haber Muammer Korkmaz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum