marmaris tekne turları
Bener,Tüm İslam Aleminin Bayramı Kutlu Olsun « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Bener,Tüm İslam Aleminin Bayramı Kutlu Olsun

Bener,Tüm İslam Aleminin Bayramı Kutlu Olsun
244
31 Ağustos 2017 - 13:37

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener,Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları söyledi.

Bilindiği gibi, bayramlar sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı, günlük hayatın getirdiği her türlü üzüntü ve dargınlığın unutulması, küskünlüklerin terk edilmesi ve sevgiyle kucaklanılması gereken özel günlerdir.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına taşıyabilmek için de çaba göstermeliyiz. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacaktır diyen Başkan Bener, bu vesileyle, şehit ailelerimizin, gazilerimizin, Adanalı hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemizle birlikte tüm dünyaya barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.

rokettube
marmaris tekne turu