Boydak'tan Ramazan Bayramı Mesajı

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’tan Ramazan Bayramı Mesajı Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, barış, kardeşlik ve bereket ikliminin tüm benliklerde idrak edilip, milyonlarc

Boydak'tan Ramazan Bayramı Mesajı
24 Haziran 2017 - 13:40
Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, barış, kardeşlik ve bereket ikliminin tüm benliklerde idrak edilip, milyonlarca insanın aynı duygular eşliğinde tamamladığı Ramazan ayının ardından, Ramazan Bayramı'na erişildiğini söyledi.

Başkan vekili boydak , "Ramazan vesilesiyle yaşanılan barış, kardeşlik ve bereket gibi güzelliklerin bir ömür boyu devam etmesi en büyük dileğimizdir “Dini bayramlarımız; insanlarımızın birbirlerine daha çok yakınlaştığı, kardeşlik ve dostluk duygularının daha da kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlarda insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygı daha da pekişir, insanlar birbirleriyle olan dargınlıklarını unutur, barışır ve kardeşçe kucaklaşır. Bu güzel günde yaşadığımız güzel duyguları, hoşgörüyü hayatımızın her anına taşımalıyız. Ramazan Bayramı tüm insanlığa barış, huzur, bereket ve mutluluk getirsin.

Bu duygu ve düşüncelerle Ceyhan’lıhemşehrilerimin ve bütün İslam âleminin Mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum