BU KAFAYI BAŞKAN YAPARAK, TÜRKİYE'NİN YENİLMEZ OLACAĞINI DÜŞÜNEN "LİDER!"

BU KAFAYI BAŞKAN YAPARAK, TÜRKİYE'NİN YENİLMEZ OLACAĞINI DÜŞÜNEN "LİDER!" TERÖRÜN KAYNAĞI VE ABD, Kendi güvenliğini garanti altına almak, dünya hakimiyetini devam ettirebilmek için dünyanın her noktas

BU KAFAYI BAŞKAN YAPARAK, TÜRKİYE'NİN YENİLMEZ OLACAĞINI DÜŞÜNEN "LİDER!"
24 Mart 2017 - 18:28
BU KAFAYI BAŞKAN YAPARAK, TÜRKİYE'NİN YENİLMEZ OLACAĞINI DÜŞÜNEN "LİDER!"

TERÖRÜN KAYNAĞI VE

ABD, Kendi güvenliğini garanti altına almak, dünya hakimiyetini devam ettirebilmek için dünyanın her noktası ile ilgilenmektedir.

Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa’da kendi güvenliğini sağlamak, gücüne güç katmak için aynı şeyi yapmaktadırlar.

Bu sebeple ismi geçen devletler kendi iç bünyelerinde herhangi bir karışıklığa, ayrılıkçılığa asla müsaade etmezler. Başlarını kaldıranların başlarını anında ezerler.

O zaman ne insan haklarını, ne hürriyetleri, ne de demokrasiyi dinlemezler. Sokak infazlarına çok şahit olduk sözde medeni ülkelerin.

Fakat bizim memleketimizi yönetenler; vatanımıza, milli birliğimize göz diken, on binlerce insanımızın canına kast eden, sokakları, caddeleri, meydanları yakıp yıkan köpeklerin bu ihanetlerini, “ daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük “ vererek çözeceklerine inandılar!

Teröristlerin, ilçeleri ele geçirmesine, hendekler kazmasına, silahlar depolamasına göz yumduklarını kendileri söylediler.

Neymiş açılım adını verdikleri ihanet projesi zarar görürmüş.

Öyle ki zamanla teröristlerin güneydoğumuzda kendi yargılarını, güvenlik güçlerini kurmalarına bile ses çıkarmadılar.

Neymiş, güvenlikçi politikalarla terör çözülmezmiş.

Esas ihanetin kaynağını gördünüz mü?

Fakat bunları millete anlatacak muhalefet partileri, asıl enerjilerini saltanatlarını korumaya ayırdıklarından millet, devletin imkânlarını da ellerine geçiren, Allah’ı, İslam’ı kendi saltanatlarını korumak için kalkan olarak kullanan riyakârların istismarına terk ettiler.

Kıymetli arkadaşlar; 18 yıldır biz söylüyoruz, 50 yıldır Başbuğ söylüyor tek kurtuluş yolu; millete bıkmadan usanmadan gitmek, dokunmak, uyandırmaya gayret etmek.

Tabii şevketlülerin biraz rahatı bozulacak ama…(20 Mart 2016)

...

Gelelim günümüze bu kafayı başkan yaparak, Türkiyenin yenilmez olacağını düşünen Türk milliyetçilerinin genel başkanı var...

YORUMLAR

  • 0 Yorum