Medya Yenigün

Burger Kıng Adana’daki 13. Restoranını Açtı

Burger Kıng Adana’daki 13. Restoranını Açtı
476
09 Ekim 2019 - 15:47

Türkiye’nin en sevilen hızlı restoran zinciri Burger King, hızlı servis sektöründe TAB Gıda güvencesiyle büyümeye devam ediyor. Adana’nın 13. Burger King restoranı, Adana Ceyhan’da lezzet severlere kapılarını açtı.

Türkiye hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda güvencesiyle faaliyet gösteren Burger King, yurtiçinde lezzet ağını genişletmeyi sürdürüyor. TAB Gıda, Adana’daki 13. Ceyhan’daki ilk Burger King restoranıyla hem lezzet tutkunlarını sevindirecek hem de bölgede istihdama katkı sağlamaya devam edecek.

Birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, içecek çeşitleri, kral patatesi, dillere destan soslarıyla hamburger tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan ve Türkiye genelinde 650’den fazla restoranı bulunan Burger King, Ceyhan Mithatpaşa Mahallesi’ndeki yeni restoranında hamburger severlerle buluşturacak.

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King, Sbarro, Popeyesve Arby’s markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King 1995 yılında, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s’i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King restoranı, 80’e yakın Sbarro, 200’ü aşkın Popeyes, 70’den fazla Arby’s, 130’dan fazla Usta Dönerci ve 19 Usta Pideci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar