marmaris tekne turları
Büyükkantarcı’dan Abdullah Can’a geçmiş olsun ziyareti! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Büyükkantarcı’dan Abdullah Can’a geçmiş olsun ziyareti!

Büyükkantarcı’dan Abdullah Can’a geçmiş olsun ziyareti!
9
25 Ekim 2020 - 13:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Meclis üyesi Uğur Büyükkantarcı, Türk Sinemasının çirkin kralı Yılmaz Güney’in filmlerinden oluşan en kapsamlı arşivin sahibi olan, Yönetmen Senarist ve Sinema Oyuncusu Abdullah Can’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.

Vatandaş ziyaretleriyle halkın içinde sorunlarını bire bir dinlemesiyle tanınan CHP Seyhan Meclis üyesi Uğur Büyükkantarcı, Türk Sinemasının çirkin kralı Yılmaz Güney’in filmlerinden oluşan en kapsamlı arşivin sahibi olan, Yönetmen Senarist ve Sinema Oyuncusu ağır bir hastalık ile mücadele eden Abdullah Can’ı Narlıca mahallesi muhtarı Haşim Temiz ile evinde ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Seyhan Meclis üyesi Uğur Büyükkantarcı, Narlıca’da sanatçı kardeşimiz Abdullah Can’a can olmak için bir ziyarette bulunduk dediği konuşmasında “Türk Sinemasının çirkin kralı Yılmaz Güney’in filmlerinden oluşan en kapsamlı arşivin sahibi olan, Yönetmen Senarist ve Sinema Oyuncusu ağır bir hastalık ile mücadele eden kardeşimizi Narlıca mahallesi muhtarı Haşim Temiz ile evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk” dedi.

Adana’nın yetiştirdiği bu değerlere Adana’lı yöneticilerimizin sahip çıkması gerektiğini belirten Büyükkantarcı, “Adana Büyük Şehir Belediye Başkanımız sayı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’ın sanata ve sanatçıya olan duyarlılığını bildiğim için gereğinin yapılacağından eminim. Hasta yatağından bize Yılmaz Güney’in orijinal film poster hediyesin’den dolayı Abdullah Can kardeşimize teşekkür ederek kendisine acil şifalar dilerim” diye belirtti.

rokettube
marmaris tekne turu