Büyükşehir ve Yüreğir Belediyesini göreve davet ediyoruz!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in şov yaparak yıkımı başlatığı Sinanpaşa’da daha sonra yavaşlayan çalışmalardan dolayı metruk binaların olması  madde ve uyuşturucu bağımlılarının mekanı haline gelmesi mahalle sakinleri ile vatandaşları tedirgin ediyor. Medya Yenigün Gazetesi olarak, madde bağımlılarından oluşacak bir tehlikeden sorumlu olmak istemiyorsanız Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i göreve davet ediyoruz.

Büyükşehir ve Yüreğir Belediyesini göreve davet ediyoruz!
26 Ekim 2021 - 00:01 - Güncelleme: 26 Ekim 2021 - 00:34
Yüreğir’in merkezinde yıllardır kanayan yaraya neşter vuran Başkan Fatih Mehmet Kocaispir ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın şov yaparak kentsel dönüşüm yıkımının başlatılmasına rağmen, her hangi bir gelişme olmamasını fırsat bilen madde bağımlıları metrük binaları mesken tuttular.
METRÜK BİNALAR TEHLİKE SAÇIYOR
Yüreğir’in merkezinde yıllardır kanayan yara olarak bekleyen Adana’nın ve Yüreğir’in vitrini olacak Sinanpaşa Mahallesi 103 dönümlük alanda kentsel dönüşüm yenileme süreci, kamulaştırılmanın ardından Başkanların katılımıyla yıkımı başlamıştı.  Daha sonra yavaşlayan çalışmalardan dolayı metrük binalar uyuşturucu ve madde bağımlılarının yaşam alanları haline geldi.
BÜYÜKŞEHİR VE YÜREĞİR BELEDİYESİNİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ!
Adana’nın ve Yüreğir’in vitrini  Sinanpaşa Mahallesinde yıkımı yapılan binalar ve metrük binalar içinde uyuşturucu ve bağımlıların yaşam alanları haline gelmesinden dolayı tehlike saçarken, bağımlılardan oluşacak bir tehlikeden sorumlu olmak istemiyorsanız, Yüreğir Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesini göreve davet ediyoruz 

YORUMLAR

  • 0 Yorum