Canbolat, Büro Memur-Sen'i ziyaret etti!

Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Adana SGK İl Müdürü Bilal Canbolat ve beraberindeki heyet Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver’i ziyaret ettiler.

Canbolat, Büro Memur-Sen'i ziyaret etti!
19 Mayıs 2021 - 00:26 - Güncelleme: 19 Mayıs 2021 - 00:30
Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Adana SGK İl Müdürü Canbolat ve beraberinde İl Müdür Yardımcıları Mehmet Derin Ali Yüce, Hacı Osman Aycil Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver’i makamında ziyaret ettiler.
Samimi bir havada geçen ziyarette Adana SGK İl Müdürü Canbolat, Sosyal Güvenlik Haftası hakkında sohbet ederken,  kayıtlı istihdamı teşvik edici ve sosyal güvenlik bilincini artırmaya yönelik çalışmaların oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Tanrıöver “İnsanların yaşamları boyunca hayat kalitelerini etkileyen en önemli etkenlerden birisi sosyal güvencedir. Güçlü ve sağlıklı bir toplumun önceliklerinden biri de sosyal güvenliktir” Diye belirtti.
Ziyaretlerinden dolayı, Başkan Canbolat ve beraberindeki heyete teşekkür eden Tanrıöver, Tüm vatandaşların Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı. Haber Yasemin Tanrıöver
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum