marmaris tekne turları
Ceyhan’da Engelli Vatandaş Yetkililere Seslendi! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Ceyhan’da Engelli Vatandaş Yetkililere Seslendi!

Ceyhan’da Engelli Vatandaş Yetkililere Seslendi!
221
07 Ekim 2017 - 9:58

Ceyhan İlçesinde yaşayan bir engelli vatandaş, ilçe merkezinde başıboş gezen hayvanlardan dolayı sosyal paylaşım sitelerinde yetkililere seslendi.

 

Sayın Ceyhan Belediyesi yetkililerine önemle duyuruyorum bugünden itibaren bimere şikayetimi bildirmek zorundayım! Bu hayvanlar yüzünden bir engelli vatandaş olarak rahat bir şekilde işime gidemiyorum veya bulunduğum şehirde aslında şöyle söylesem daha mantıklı sayenizde köy olan şehir bu hayvanlar yüzden rahatça gezemiyorum

TC İbrahim Kızılay paylaştı: 19 Eylül 2017 Salı

Engelli Vatandaş şehir merkezinde başı boş gezen hayvanlardan dolayı rahat bir şekilde dolaşamadıklarını bundan dolayı mağduriyet yaşadıklarını belirtikten sonra sosyal paylaşım sitesinde açıklamalarda bulundu.

Engelli Vatandaş Sayın Ceyhan Belediyesi yetkililerine önemle duyuruyorum diye yaptığı açıklamada, “bugünden itibaren BİMER’e şikayetimi bildirmek zorundayım! Bu hayvanlar yüzünden bir engelli vatandaş olarak rahat bir şekilde işime gidemiyorum veya bulunduğum şehirde aslında şöyle söylesem daha mantıklı sayenizde köy olan şehir bu hayvanlar yüzden rahatça gezemiyorum” diye sesini duyurmaya çalıştı.

Haber Ozan Parlak

rokettube
marmaris tekne turu