Ceyhanspor Taraftarlarından açıklama!

Ceyhanspor taraftarlar Derneği Yusuf Erdoğan’ın istifasından sonra sosyal medyada başkanlık olaylarının şova dönüştüğü Kaymakamlık olayla ilgili açıklama yaptıklarını kamuoyuna duyurdular.

Ceyhanspor Taraftarlarından açıklama!
17 Ağustos 2022 - 06:37
Ceyhanspor Taraftarlar Derneğinin kamuoyuna yapmış olduğu açıklama:
Son günlerde CEYHANSPOR'umuzun başkanlık gündemleri sosyal medyada adeta şova döndü. Yusuf Erdoğan'ın istifasından sonra bir çok adayın talip olduğu Ceyhanspor'da sosyal medyada dönen başkanlık görüşmeleri kaymakamlık yönünden'de tepki almış olup dün kaymakamlık makamının sosyal medyasından konuyu kapatan açıklamayı yapmıştır. Aday olan herkese sonsuz saygımız vardır. Ama adaylık sürecinde sosyal medyada birbirinin imajını lekeler şekilde paylaşım ve yorum yapmalar saygı çerçevesinin dışına çıkmalar bu takıma gönül verenleri üzmekten öteye gitmez.

Buradan başkan olmak isteyen herkese diyecek sözümüz bir an önce ciddi olan insanların Hocasını ve yapmış olduğu yada yapacağı transferleri açıklamasıdır. Eğer elinde henüz bir hoca bir futbolcu ismi olmadan transferini yapmadan ben başkanım adayım demek kesinlikle hata ve yanlıştır.
Şimdi herkesin listesini görelim kim hangi hocayı hangi futbolcuyu transfer etmiş ve bu işe ne kadar hazır. Bunun için daha çok erken diyen önce göreve geçelim yardım toplayalım diyen herkes bir an önce bu işten vazgeçsin. Bu takımın acemice ve gelecek yardımlara göre yol alacak zamanı kalmamıştır.
Dediğimiz gibi bu takıma başkan olmak isteyen herkese sonsuz saygımız vardır. Ama bu işi beceremeyecek ve hayaller üzerine inşaa etmek çok büyük hatadır. Haber Salih Bozdoğan
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum