marmaris tekne turları
ÇGC’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor « Medya Yenigün

Medya Yenigün

ÇGC’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor

ÇGC’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor
112
08 Şubat 2020 - 9:23

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine ziyaretler devam ediyor. Son olarak Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer ile Eğitim-Bir-Sen Basından Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Kemal Kara, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen 30.olağan genel kurulunun ardından güven tazeleyerek bir kez daha Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne başkan seçilen Cafer Esendemir ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Başkan Cafer Esendemir, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Vahap Ünkat ve Mustafa Akköse ile birlikte Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer ve Eğitim-Bir-Sen Basından Sorumlu Şube Başkan Yardımcı Kemal Kara’yı ÇGC Hizmet Binasında misafir etti.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir; Sezer ve Kara’ya nezaketleri nedeniyle teşekkür ederek, önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgiler verirken, yerel basının yaşadığı sorunlar da konuşuldu.

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen olarak yerel basının yaşadığı sorunları çok iyi bildiklerini ve abone olmak suretiyle yerel gazetelere destek vermeye çalıştıklarını ifade eden Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer bu sorunların aşılması için ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetiminin yeni dönemde çok daha iyi işlere imza atacağına inandığını söyleyerek, bu süreçte kendi üzerlerine düşen bir görev olursa seve seve yapacaklarını vurguladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin sonrasında Başkan Cafer Esendemir, Mehmet Sezer ve Kemal Kara’ya yaklaşık 300 Bin lira harcanarak restore ettirilen ve geçtiğimiz aylarda yeniden basın mensuplarının hizmetine giren idari binayı gezdirdi.

rokettube