Medya Yenigün

ÇİSAM’dan Öğrencilere ve Personellere Yönelik İSG Eğitimi Verildi

ÇİSAM’dan Öğrencilere ve Personellere Yönelik İSG Eğitimi Verildi
161
12 Aralık 2019 - 14:13

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Çukurova Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÇİSAM) eğitim seminerleri devam ediyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Az Tehlikeli Sınıf 1 Kurulu tarafından düzenlenen eğitim seminerlerine öğrenciler, idari ve akademik personeller katıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği Az Tehlikeli Sınıf 1 Kurul Başkanı Prof. Dr. Mikail Baylan yönetiminde Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi ve Yüksekte Çalışanlara İSG eğitimi verildi.

Temel İSG Eğitimi Düzenlendi

İletişim Fakültesinin akreditasyonu çerçevesinde lisans öğrencilerine yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi. İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi kurulunda görevli İSG Uzmanı Prof. Dr. Ekrem Atakan tarafından verilen eğitim İletişim Fakültesi amfisinde gerçekleştirildi.

Yüksekte Çalışan Personele İSG Eğitimi Verildi

Çukurova Üniversitesinde tüm birimlerde yüksekte çalışma yapan personele yönelikte İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi. Yüksekte Çalışanlara İSG eğitimini ÇİSAM’da görevli İSG Uzmanı Zeynep Yücein Öztürk Akif Kansu Toplantı Salonunda verdi.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar