marmaris tekne turları
Çocuk ve gençlere 100 çift ayakkabı « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Çocuk ve gençlere 100 çift ayakkabı

Yardımsever iş adamı Doğan Hudurefe, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer aracılığıyla Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği ile Çukurova Atık Toplayıcıları Derneği’ndeki çocuk ve gençlere 100 çift ayakkabı bağışladı.

Çocuk ve gençlere 100 çift ayakkabı
226
24 Eylül 2017 - 17:24

 

CHP’li Zülfikar İnönü Tümer, “Bağış ve desteklerle ayakta durmaya çalışan, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza, gençlerimize kapılarını açan dernek ve kurumlara yardımcı olmak insani bir görev. Sayın Doğan Hudurefe’ye çocuklarımız adına teşekkür ederim” dedi.

 

Adana’da yoksul kesimin çok fazla olduğunu belirten Tümer, “Sokaklarda çalışan çocuklarımız ailelerine bakmak durumunda kalıyor. Keşke bu çocuklarımızın imkanı olsa da kendilerini sadece eğitime adasalar. Sistemden kaynaklanan sorun nedeniyle birçok aile istemeden de olsa çocuklarını sokakta çalıştırmak durumunda kalıyor. Bu nedenlerle yardımsever insanlarımızın artmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği Başkanı Prof. Dr. Fazilet Aksu ile Çukurova Atık Toplayıcıları Derneği Onursal Başkanı Mehmet Karaca ve Başkan Kerem Çetin ise duyarlılıklarından ötürü Tümer ve Hudurefe’ye teşekkür ederken, “Destekler gizli yapılmalı gibi bir görüş hakim olabilir ancak ihtiyaç sahibi insanlarımızın daha çok sahiplenilmesi ve daha geniş kesimlerin duyarlı olması adına bu destekleri herkes duymalı” şeklinde konuştu.

 

rokettube
marmaris tekne turu