Çukurovalı iftar sofrasında buluşuyor

  Çukurova Belediyesi, ilçe genelinde kurduğu iftar çadırlarıyla, Ramazan ayında vatandaşlara hizmet veriyor

Çukurovalı iftar sofrasında buluşuyor
07 Haziran 2017 - 09:47
 

Çukurova Belediyesi, ilçe genelinde kurduğu iftar çadırlarıyla, Ramazan ayında vatandaşlara hizmet veriyor. Her gün 5 çeşit yemek verilen iftar sofralarında Çukurova halkı buluşuyor.

 

Çukurova Belediyesi’nin 100. Yıl Mahallesi’nde kurduğu iftar çadırında vatandaşlar orucunu açtı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de kurulan iftar çadırlarında halkla birlikte orucunu açıyor. 100. Yıl Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasına katılan Başkan Soner Çetin’e mahalle muhtarları, başkan yardımcıları, birim müdürleri, belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

 

Sohbet ortamında gerçekleşen iftar programında Başkan Çetin, mahalle sakinlerinin ramazanını tebrik ederek, “Ramazan tüm insanlığa, bolluk, bereket ve kardeşlik duygularını getiren bir ay. Bu yıl da, ramazan etkinlikleri çerçevesinde her akşam bir mahallede oluyor, vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşuyoruz. Paylaşmanın yanı sıra, vatandaşlarımızı dinliyor, onlarla kucaklaşıyor, hep birlikte oruçlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu buluşmalarımız sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın artmasına vesile oluyor” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum