Daşçı ailesinin acı günü!

Bahçe Eski Ülkü Ocakları Başkanlarından Eğitimci Yazar Vahit Daşçı’nın kardeşi emekli Özel Hareket Polisi Cavit Daşçı İzmir’de tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Daşçı ailesinin acı günü!
02 Kasım 2022 - 13:08
Bahçe Ülkü Ocakları eski Başkanı, Turan davasının yılmaz savaşçılarından Eğitimci Yazar Vahit Daşçı’nın Özel Hareket Polisi olarak ülkesine hizmet edip emekli olan Cavit Daşçı, İzmir’de bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumarak uçmağa varmıştır.
Merhum Cavit Daşçı’nın ağabeyi Vahit Daşçı, sosyal medya hesabından Saygıdeğer akrabalarım, dostlarım diyerek vefat haberi ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Kardeşim Cavit Daşçı bir süredir tedavi gördüğü İzmir ilinde yaşama gözlerini yummuştur. İzmir İli Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan törenden sonra Kayseri’ye hava alanına getirilip Perşembe günü  öğlen namazı müteakipinde Köyümüz Burhanlı’da aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacaktır. Tüm dost ve akrabalarımızın dualarına talibiz. Başta kardeşim Cavit Daşçı olmak üzere geçmişlerimize Allah rahmet eylesin ruhları şad mekanları cennet makamı Ali olsun inşallah.” Diye ifade etti.
Emekli Özel Hareket Polisi merhum Cavit Daşçı’ya Allah’tan rahmet tüm sevenleri ile akrabalarına Medya Yenigün Gazetesi ailesi olarak sabır diliyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum