Medya Yenigün

DenizBank bankacılık hizmetini müşterinin ayağına götürüyor

DenizBank bankacılık hizmetini müşterinin ayağına götürüyor
288
23 Mart 2017 - 11:12

DenizBank, “Mobil Şube Aracı” ile müşterilerine çok daha kolay bankacılık hizmeti sunuyor

Geliştirdiği hizmet ve inovatif uygulamaları ile farklılaşan DenizBank, hizmet ağını yenilikçi adımlarla yaygınlaştırıyor. Banka bu çerçevede uygulamaya aldığı “Mobil Şube Aracı” ile Adana ilinin İmamoğlu, Yumurtalık ve Karaisalı ilçelerinde yöre halkına tüm bankacılık işlemlerini ayrıcalıklı olarak yapma imkanı sunuyor.

DenizBank, bankacılık ürün ve hizmetlerini, teknoloji ile buluşturan “Mobil Şube Aracı” uygulamasını hizmete aldı. Türk bankacılık sektöründe yine bir yeniliğe imza atan Banka, söz konusu mobil şubesi aracılığı ile Adana ilinin İmamoğlu, Yumurtalık ve Karaisalı ilçelerinde yöre halkına hizmet vererek, çiftçinin, esnafın ve emeklinin yüzünü güldürecek. Mobil şube, her hafta Pazartesi günü Yumurtalık ilçesinde, Salı ve Çarşamba günleri İmamoğlu’nda, Perşembe ve Cuma günleri ise Karaisalı ilçesinde olacak.

Tarım bankacılığı kapsamındaki ürün ve hizmetlerden, Türkiye’de bir ilk olan Üretici Kart başvurularına; KOBİ bankacılığından, ihtiyaç kredisi, kredi başvuruları ve emekli bankacılığına kadar tüm bankacılık işlemleri kolay ve ayrıcalıklı olarak mobil şubelerde gerçekleştirilebilecek.

“Mobil Şube Aracı ile çok daha pratik bir bankacılık”

DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu: “Günümüzde bankacılık büyük bir kabuk değişimi yaşıyor. DenizBank olarak hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalarla sektörümüzde farklılaşıyor, öncü hamlelerimiz ile DenizBank farkını müşterilerimize yaşatmayı arzu ediyoruz. Mobil Şube Aracı ile çiftçimiz, esnafımız, emeklimiz ve tüm yöre halkımız bütün bankacılık ihtiyaçlarını rahatça karşılayabiliyorlar. Aracımız ile yöre halkımızı en hızlı ve en kolay hizmet anlayışı ile buluşturarak her zaman her yerde yanlarında oluyor, yüzlerini güldürüyoruz. İnovatif ürün ve kanal oluşturmada uluslararası çapta başarıları bulunan Bankamız bu yöndeki çalışmalarına devam edecek.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin