Medya Yenigün

Doğankent Spor Tesisi hizmete açıldı

Adana’nın Yüreğir ilçesinde yaptırılan Doğankent Spor Tesisi törenle açıldı.

Doğankent Spor Tesisi hizmete açıldı
258
02 Nisan 2017 - 20:44

 

14 dönüm alan üzerine kurulan içerisinde futbol sahası, basketbol sahası, tribün, soyunma odaları ve idari bina bulunan spor tesisinin açılışına AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, törende yaptığı konuşmada, özellikle spor tesisini yaparken hükümetin ve Spor Toto Teşkilatının büyük desteğini gördüklerini belirterek, “Size hizmet için kapısını çaldığımız Adana milletvekillerimiz ve bakanlarımız ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Özellikle AK Parti Adana Milletvekilimiz M.Şükrü Erdinç’in bu tesislerin yapılmasında emeği çok büyük. Sizlerin adına tüm milletvekillerimize ve özellikle M.Şükrü Erdinç’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açılan spor tesislerin gençlerin hizmetinde olduğunu belirten Çelikcan şöyle devam etti:

 

“Yüreğirli gençlerimiz rahat ve temiz ortamlarda, bu spor tesislerinde rahatça sporlarını yapabileceklerdir. Gençlerimiz bu spor tesislerinde spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzaklaşacaktır. Gençlerimizi spora yönlendirmek en önemli amacımız. Bunun için Yüreğir’de her mahalleye bir spor tesisi sloganı ile spor tesisleri yapıyoruz. Gençlerimizin spor tesislerine ulaşmalarını kolaylaştırıyor ve spor yapmalarına yardımcı oluyoruz. Gençlerimizi spora yönlendirerek sokağın olumsuz koşullarından uzak tutmak istiyoruz.”

 

AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç ise AK Parti iktidarının çok güzel hizmetler üretmeye devam ettiğini söyledi. Erdinç, “Başkaları laf üretir ama AK Parti Hükümeti hizmet üretir. Siz bize destek veriyorsunuz biz de size hizmet ediyoruz. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda bize vereceğiniz ’evet’ desteğiyle hizmetlerimiz devam edecektir” diye konuştu.

 

ankara web tasarım | eşya depolama | kocaeli escort