Duran:

  Geçen hafta yapılan olağan il kongresinde MHP Adana İl Başkanlığına seçilen ve daha sonra mazbatasını alarak göreve başlayan Sertan Duran, il binasında ilkini gerçekleştirdiği il yönetim kurulu

Duran:
28 Mayıs 2017 - 13:36
 

Geçen hafta yapılan olağan il kongresinde MHP Adana İl Başkanlığına seçilen ve daha sonra mazbatasını alarak göreve başlayan Sertan Duran, il binasında ilkini gerçekleştirdiği il yönetim kurulu toplantısında Adana’yı kucaklayan bir yönetim oluşturduklarını söyledi. Duran “Yönetim kurulumuzda her ilçe, hemen her meslek, toplumun değişik sosyal katmanları temsil edilmektedir. Bu yönetimle birlikte önemli işler, başarılı icraatlar yapacağımıza yürekten inanıyorum. Gönüllülük esasına göre çalışmaya devam edeceğiz. İlgili ve bağlı kurumlarımızla, birbirimizle istişareye her zaman açık olacağız. Birleştirici, toparlayıcı, kucaklayıcı olmak zorundayız. Sizlerden samimiyetle, inançla, azimle bir gayret bekliyorum. İnanarak çalışırsak Yüce Allah bizlere başarıyı verir” ifadelerini kullandı.

 

"Adana’ya daha çok hizmet etmek istiyoruz" diyen Duran, "Adana’nın her mahallesinde, her semtinde, her sokağında, en küçük birimlerinde bile var olmalıyız. Şu anda biri büyükşehir belediyesi olmak üzere toplam dokuz belediyemiz var. Bu sayıyı nasıl artırabiliriz; ona bakacağız. Üç milletvekili sayımızı nasıl altıya çıkartırız, bunun hesabını yapacağız. Bayrağı daha yukarı çıkarmalıyız” şeklinde konuştu.

 

MHP Adana il yönetimi olarak kimseye verilmiş bir sözlerinin olmadığına dikkat çeken Duran, şunları kaydetti:

 

“Tek bir kişiye sözümüz var; o da liderimize. Sayın Genel Başkanımız bizlere inandı, güvendi. Bu güveni boşa çıkarmamalıyız ve Sayın Genel Başkanımızı mahcup etmemeliyiz. Resmi görevi bulunsun veya bulunmasın bu çatı altında herkes, liderimize, partimize sadık ve vefalı olmalı. En büyük tehlike fitnedir. Gerçek hayatta da, sanal alemde de fitne tuzağına çok dikkat etmeliyiz. Kimseyi kötülemeyeceğiz. Tüm ilişkilerimizde hoşgörü, sevgi ve saygı düsturumuz olmalı. Bu teşkilatta çalışan herkesin önü açık olacaktır. Yeter ki çalışılsın, mutlaka takdir edilir.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum