Medya Yenigün

Eli Tutan Yazıyor!

Eli Tutan Yazıyor!
Avatar
Muhsin Kehya( muhsin@medyayenigun.net )
205
15 Mayıs 2017 - 0:04

Eli kalem tutan , bir gazetede köşe si olan yazıyor .. yahut sanal alemde kalem ehli bir kaç kişi yazıp çiziyor .. hep aleyhte .. tek kişi üzerine biriktirdikleri bir husumet düşmanlık .. dolayısıyla kullandıkları dil nefret dili .. milli bir beraberliğin günümüzde şart olduğu hususuna dikkat çeken yok.. varsa Erdoğan yoksa Erdoğan .. herşey bu isim üzerinde kilitli .. sanki Erdoğan yok olduğu gün kendileri muktedir olacaklar .. peki bütün mesele Erdoğan mı ? vatan mı size göre ? ……………..ben söyliyeyim .. bunlara göre vatan hiç önemli değil , aslolan Erdoğan’ın Yok edilmesi ..

neymiş ? İsrail’e van minüt demiş , ABD ye dikilmiş Rusya ya posta koymuş , sahte kabadayılık etmiş o yüzden ABD şimdi Türkiye’yi köşeye sıkıştırıyormuş ..evet aynen bu noktalardan yakalayıp yazılarında işi alaya döküp tribünlere oynuyorlar ..şöhret peşindeler .. bakın Erdoğana ne kelimeler konuşuyorum dedirtip popülist bir yaklaşım sergiliyorlar bu kalem ehli silahşörler ..peki bu yöndeki yazıların kime faydası var ? kime yaranmak için kaleme alınıyor ? emperyallerin işine .. bunun dışında içi boş kof yazılar ve dikkat edin fetö de aynı dili kullanıyor ! İsrail’e ABD ye nasıl dikiliyorsun diye tenkit ediyor Türkiye’yi ..ve ne yazık ki bu tür yazılara CHP hdp fetö sevinirken bir kısım ülkücülerde rağbet ediyor .. hayret ettiğim nokta bu zaten .. hiç biri çıkıp ” ne diyorsun kardeşim burda vatan söz konusu sen neler yazıyorsun ” demiyor

Eee sonuç … size göre İsrail’e ABD ye eyvallah mı denmeli .. bu ülkeler zaten hiç dost olmadılar ki Türkiye’ye ..hadi diyelim ki ülke olarak elini öpsek bu ülkelerin kafalarında tasarladıkları plandan vazmı geçecekler ABD İsrail şu bu .. asla . Eee nasıl olacak bu iş ? Sahte kabadayılık etmeseydin eyy Erdoğan .. bak ceremesini ülke çekiyor , öylemi ?başta Erdoğan olmasa değişecek olan neydi peki ? ülke bile gitmişti kimbilir .. adam direniyor resmen direniyor ABD ye Avrupa’ya İsrail’e İngiliz’e Alman’ına .. bunu göremeyecek kadar gözlere mil çekilmiş .. nefretleri kişiyi ihanet noktasına getirmişde farkında değil ..

Yazmıyayım diyorum ama sinir ediyorlar … bir yada iki kişiyi bile uyandırmak bu tür tehlike ihanet saçan yazarlara karşı ne mutlu ..

bizler Müslüman isek ki öyle elhamdülillah . Öyleyse yaşanan olayları o küflenmiş beyinlerin anlatımlarına kanarak hareket etmemeliyiz .. her olay ama her olayı İslami çerçeve içinde değerlendirip yorumlamak lazım .. bakınız 1400 yıl önce bugün Ortadoğu’da yaşananları Resul’ümüz haber vermiş … bu bir mucize , Resul’ün mucizesi . Söylediği herşey bugün bir bir ortaya çıkıyor ..öyleyse veise kapılmanın gavura eyvallah etmenin hiç bir manası Yok .. milletin milli birlik duruşunu beraberliğini bozmaya yönelik yazılar yazmanızın ise hiç anlamı yok…bazı sebebler müsebbipler olmadan Cenab-ı hak bir takım olayları halk etmez .. herşeye bir sebeb gereklidir .. bugün Ortadoğu’da yaşanan olayları İslami çerçevede analiz edersek ki doğrusu bu . o halde bu olayların kutlu doğumun sancıları olduğunu anlarsınız .. öyle havadan çuvaldan cıvadan yazılar bu milletin milli beraberliğine sıkılmış kurşundan öteye gitmez ..

inanan İnanır . İnanmayana vallahi ihtiyaç da Yok ne bu devletin ne bu dinin ne bu milletin ..

Bakın Yaşar okuyan tehlikeyi çok önce farkedenlerden ki Yaşar bey Erdoğanı hiç sevmez ama vatanın milletin bekası aslolan .. Erdoğan ın hiç bir kıymeti olmasa bile ..

ankara web tasarım | eşya depolama | kocaeli escort