Medya Yenigün

Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü Festivali düzenlendi!

Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü Festivali düzenlendi!
908
10 Temmuz 2020 - 1:11

Feke Belediyesi paylaştı: 5 Temmuz 2020 Pazar

 

Feke Belediye Başkanlığı ve Fekeli yamaç paraşütü pilotu Mustafa Işık’ın organizasyonu ile Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü festivali düzenlendi.

Feke Belediye Başkanlığı ve Fekeli yamaç paraşütü pilotu Mustafa Işık’ın organizasyonu, Adana Yamaç Paraşütü Spor Kulübü pilotlarının destekleri ile Adana ve çevre illerden gelen Yamaç Paraşütü pilotlarının da katılımı ile düzenlenen Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü festivalinde Feke Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan ve Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ilk uçuş heyecanını yaşadılar.

Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü festivaline katılan ve uçmak isteyen herkese uçuş imkanı ve heyecanı yaşatılan festivalin sponsorluğunu Feke Belediye Başkanlığı yaparken Kamp Festivaline katılan sporcular ve vatandaşlar unutulmaz anlar yaşadılar.

Feke-Tapan 1. Yamaç Paraşütü festivali Baba Dağından sonra en güzel parkura ve hava sirkülasyonuna sahip Feke-Tapan Kaklık Dağı yamaç paraşütü parkuru pilotlarından tam not aldı.

Tapaneli Kadın Kooperatifinin ikramları ve misafirperverliğinin ardından gelen misafirler etkinlik sonrası Tapanda bulunan Lavanta bahçelerini gezip güzel fotoğraflar ve anılarla mutlu bir şekilde ayrılıp bir sonraki etkinliği iple çekeceklerini dile getirdiler.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar