FİFA 2022 DÜNYA KUPASI HEYECANI M1 ADANA'DA BİR BAŞKA!..

M1 Adana AVM Fifa 2022 Dünya Kupası heyecanını Dev ekranda birlikte izlemek, paylaşmak için ziyaretçilerini ağırlıyor!..

FİFA 2022 DÜNYA KUPASI HEYECANI M1 ADANA'DA BİR BAŞKA!..
24 Kasım 2022 - 09:18
M1 Adana Alışveriş Merkezi, “Dünya Kupası” heyecanını dev ekranda bir arada yaşamak ,paylaşmak ve eğlenmek için Futbol hayranlarını buluşturuyor. Fifa tarafından düzenlenen ve Katar’da gerçekleştirilen 2022 Dünya Kupası maçları adeta vip stadyum konforu ile M1 Adana AVM’de izlenebiliyor.
18 Kasım’da başlayan grup maçları ile birlikte tüm dünyada paylaşılan bu heyecanı çeyrek final, yarı final ve 18 Aralık’ta oynanacak final maçı ile Adanalı futbolseverler bir arada açık havada stadyum havasında yaşayacak. Özellikle akşam maçlarında büyük ilgi gören aktivite M1 AVM Açıkhava meydanında gerçekleştiriliyor.
M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Adana AVM’de kurulduğumuz günden bu yana ziyaretçilerimize eğitim ,sosyal ve spor içerikli aktiviteler ve organizasyonlar yanında düzenlediğimiz eğlendirici aktiviteler ile her fırsatta buluşturuyoruz. Tüm dünya’da futbol hayranlarının kalbinin attığı Dünya Kupası yaşamak, paylaşmak, bir arada bu heyecanını birlikte paylaşmak için bu organizasyonu futbol hayranı ziyaretçilerime sunmak için bu organizasyonu düzenledik, Bu yıl düzenlenecek etkinliğimiz de çocuklarımızı mutlu edecek, unutulmaz bir bayram hatırası bırakacak nitelikte. Tüm velilerimizi de çocuklarımız ile birlikte 21 Kasım ve 18 Aralık tarihlerinde düzenlenen Dünya Kupası maçlarında ziyaretçilerimizi M1 AVM’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. ” Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum